Pilarčík

Soukromý klubový revír

                                                                          Rybářský řád- členové

 1. Platný pro klubový rybník PILÁRČÍK od 1.1.2022

   

    1. Lov ryb povolen jen způsobem odpovídajícím zásadám řádného výkonu rybářského práva, ochrany ryb, jiných vodních živočichu, jakož ochrana přírody. Celoroční ZÁKAZ lovů raků, obojživelníků a škeblí.

   

    2. Možnost lovu na tři pruty po dohodě s vedle lovícími rybáři. Při lovu kaprů se můžou používat jednoháčky s micro protihroty, olověnkou a šokovkou (hrubší silon nebo šňůrou).

   

    3. Rybář je povinen mít při lovu pean, metr, váhu, dostatečně velký podběrák (minimum 70cm ramena), podušku pro manipulaci s rybou na břehu - VANIČKU na 4-nožkách, dezinfekci (klinik, apod.) Lovné místo je potřeba se naučit v noci osvětlovat malým světýlkem (čelovkou, baterkou, svíčkou, atd.).

   

    4.Možnost používaní loděk k vyvážení návnad a nástrah. Lovící je povinen dodržovat rozmístění udic ve svém sektoru, aby neobtěžoval lovící na sousedních lovných místech.

  Používání tyčových bójek je povoleno. H-bójky či podobná zařízení nejsou tolerována.

   

    5.Členové klubu si mohou za rok ponechat 3.kusy ušlechtilých ryb (štika + candát + sumec minimální délka 60 cm, kapr do 5 kg,

  bíle ryby za rok 5 kg). Lov dravých ryb začíná od 1. května!!!

  Při dostatečné tloušce ledu (minimálně 10 cm) bude povolen i lov na dírkách.

   

    6. Při zacházení s úlovky se vyžaduje maximální opatrnost, menší úlovky se musí vyháčkovat přímo ve vodě, větší za pomoci podběráků s jemnou sítí, vždy na mokré podložce – VANIČCE, udržovat tělo ryby mokré poléváním vodou. Povinností rybáře je ošetřit poranění úlovku desinfekcí (klinik), nejpozději do 5 minut ji co nejšetrněji vrátit vodě.

  Jesetera nutno při pouštění déle podržet ve vodě! (rozplavat)

   Použít jen minimální čas na zvážení, změření a vyfotografování.

   

    7. Ulovenou trofejní rybu je lovící povinen zapsat do sumáře. Do sumáře zapíše (kapr, lín, okoun, štika, candáta) se zkratkou RVV (ryba vrácena vodě) datumem váhou a mírou

   

    8. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody na zdraví návštěvníků areálu, které si způsobili vlastní neopatrností, přeceněním svých schopností, fyzických možností, či porušením tohoto řádu. Provozovatel ze stejných důvodů neodpovídá ani za případnou smrt návštěvníka areálu.

   

    9. Při zjištění, že lovící u vody dělá nepořádek, hluk, je agresivní, nechová se k ostatním lovícím a rybám slušně – může být okamžitě vykázán od rybníku bez nároku na vráceni finanční částky.

   

  10.Každý lovící si elektronicky objedná lovné místo na stránkách http://charlie-rybarskecentrum.cz/, žádám i o včasné odespaní, když na ryby nepůjdete nebo ukončíte lov rychleji.

   

  V případě jakéhokoliv dotazu nebo problému volejte

  Charlieho 603 111 648

 2.  

  Pro rybáře kteří nejsou členové se musí nejdřív telefonicky spojit s Charliem a s ním domluvit termín lovu a on Vám řekne které lovné místo je volné , cena povolenky je 500kč na den pro jednoho rybáře lovícího na 3 pruty , Někdy se dá domluvit i chatka (kde vleze 2-5osob)  která stoji pro lovící 500kč na den .  

   

  Všem lovícím přeji hodně štěstí, pohody a krásných chvil strávených u našeho

  společného rybníčku PILÁRČÍK

   

   

   

   

   

   

V případě jakéhokoliv dotazu nebo problému volejte: Charlie 603 111 648

Všem lovícím přeji hodně štěstí, pohody a krásných chvil strávených u našeho společného rybníčku PILÁRČÍK

 

Právě přítomno: 126 hostů a žádný člen